Jaunumi uz e-pastu

Colorica

Brillant color sistem.

 

Profesionāla krēmveida ilgnoturīgā matu krāsa, ko radījuši speciālisti, lai maksimāli saudzētu mata struktūru. Satur teicamus savienojumus kā kliņģerītes, kas mazina galvas ādas jūtību.

Lakrica, kurai piemīt pretiekaisuma iedarbība.

Bišu vasks - viela,  kas piesātināta ar mikroelementiem un minerālsāļiem- krāsas mirdzumam un noturībai.

Vitamīns B5 stiprina, aizsargā, baro un mitrina matus.

Jajobas eļļa baro matus, padarot tos mīkstus un spīdīgus.

Vitamīns C kalpo kā antioksidants, kas palīdz saglabāt krāsas toni, sargā to no oksidācijas.

Keratīns ir vadošais komponents matu struktūrā, tas ir proteīns, kas satur 18-19 aminoskābes. Ārējo reaģentu iedarbībā matu struktūra zaudē 4 aminoskābes, kas izsauc nestabilitāti keratīna koncentrācijā un mati zaudē spēku. Keratīna ekstrakts nodrošina šo 4 aminoskābju atjaunošanu, kas atgriež matiem spēku un mirdzumu.

Katjonu polimēri, kas atrodas Colorica sastāvā rada aizsargslāni, kurš sargā matus un matu saknes, padarot tos mīkstus, gludus, mirdzošus un viegli ķemmējamus.

Rica matu krāsai piemīt ļoti augsta noturība un mirdzums. Visi košie toņi ir spilgti un noturīgi.

Mainot oksidanta stiprumu Jūs varat panākt kā tonējošo tā arī noturīgo rezultātu. Mati kļūst zīdaini un gludi, nav poraini un izlīdzinās struktūra. Nekairina galvas ādu.

Ievērojot tehnoloģiskos procesus 100% nokrāso sirmus matus.

Lietošana:Sajauc 1 daļu krāsas ar 1.5 daļām oksidanta. Izturēšanas laiks 35 min. Gaišinošai līnijai sajaukšanas proporcijas 1 daļa krāsas un 2 daļas oksidanta, izturēšanas laiks 40-45 min.

Colorica matu krāsa tiek pārdota tikai mūsu veikalā-ofisā saņemot konsultāciju par tehnoloģisko procesu, lai sasniegtu Jums vēlamo rezultātu.

Tilpums:100ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Jūsu ievērībai! | Kā strādāt | Apmācība | Colorica | Mēs | Kontakti |